Zajęcia dodatkowe 2018/2019

Lp.Nazwisko i imięRodzaj zajęć dodatkowych
1. Chrobot Renata

Fakultety z geografii dla klas 3. Zajęcia wyrównawcze z geografii dla kl.2 b

2. Chrobotowicz Edyta Fakultety z j.francuskiego, zajęcia wyrównawcze.
3. Czajka Beata Zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych.
4. Damaziak Agnieszka

Fakultet z języka angielskiego – matura rozszerzona dla klasy 3B. Konsultacje językowe dla wszystkich klas.

5. Duda Anna Szkolny Klub Wolontariatu
6. Dutkowska Mirosława Konsultacje z matematyki.
7. Fijałkowska Katarzyna Klub dyskusyjny. Dyskusje na temat aktualnych wydarzeń kulturalnych.
8. Fryczkowska Katarzyna Zajęcia wyrównawcze dla klas drugich.Konsultacje językowe dla wszystkich klas (w zależności od potrzeb).
9. Głogowska Joanna -
10. Górska Jolanta Zajęcia rozwijające zainteresowania.
11. Ignatiuk Małgorzata Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. I-ych
12. Jankowska Agnieszka Fakultety z języka polskiego.
13. Jaśkiewicz Milenia Koło przedmiotowe - Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo
14. Jędrzejczak-Motyka Wioletta Fakultety z j. angielskiego – matura podstawowa i rozszerzona.
15. Kacprzak Agnieszka -
16. Kacprzak Katarzyna -
17. Kęska Karolina Fakultety z języka angielskiego – matura rozszerzona kl. 3D. Konsultacje językowe dla wszystkich klas.
18. Kokoszka Grażyna Fakultety z chemii.
19. Kozior Krzysztof -
20. Kurek Andrzej Wsparcie i porady dla uczniów
21. Łukasiewicz Maria -
22. Maleta-Łęcka Magdalena -
23. Mazur Monika Zajęcia terapeutyczne
24. Mirowska Ewa Fakultety z biologii, zajęcia wyrównawcze, Szkolne Koło Wolontariatu.
25. Muszyńska Magdalena -
26. Oleksińska Małgorzata Fakultety z j. rosyjskiego – matura podstawowa.
27. Pacan Jolanta -
28. Piorun Aneta Konsultacje z grafiki komputerowej.
29. Porzyczka Marta Konsultacje z geografii.
30. Rezulska Bernarda Fakultety dla klas 3, konsultacje dla klas 2. 
31. Sałaj Małgorzata

Fakultety z języka angielskiego – matura rozszerzona (dla klasy 3B i innych zainteresowanych). Konsultacje językowe dla wszystkich klas. 

32. Szylko Beata -
33. Trzebińska Sylwia Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas drugich.
34. Ura Agnieszka -
35. Urbanelis Julita Fakultety z j. polskiego dla klas III, Koło Teatralne
36. Waśniewska Anna -
37. Wilczyński Sebastian -
38. Wojciechowski Paweł -
39 Wójcik Sylwia Zajęcia wyrównawcze z j.angielskiego dla klas I - ych.
ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.