Uczeń

W dniu 29.10.2019r. grupa uczniów z klasy mundurowej 2b uczestniczyła w oflagowaniu grobów legionistów z 1918r., żołnierzy z 1939r., żołnierzy AK, partyzantów, pomordowanych przez gestapo znajdujących się na cmentarzu przy ul. B. Limanowskiego.

 

            W dniu 21.05. 2018 na uroczystej Gali w radomskim teatrze ogłoszono wyniki XIX Radomskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".

Wśród tegorocznych laureatów jest również wolontariuszka naszej szkoły Maja Białek z klasy I d, zaś wyróżnienie otrzymała Magda Kowalska z tej samej klasy.
Maja pomagała już w gimnazjum w kuchni "Dla Ubogich" przy klasztorze o. franciszkanów oraz zaangażowana jest w pomoc w jednym z Rodzinnych Domów Dziecka.

GRATULUJEMY obu dziewczętom.

Opiekunowie Wolontariatu

Jak co roku nie zabrakło nas na Wigilii z władzami miasta, duchowieństwa a przede wszystkim mieszkańcami Radomia. Wolontariusze roznosili w koszyczkach opłatek i składali ciepłe, serdeczne, świąteczne życzenia.

Na początku grudnia wspieraliśmy Fundację Wolne Miejsce w zbiórce produktów żywnościowych w markecie w Galerii Słonecznej. Fundacja przygotowała Wigilię dla samotnych osób z naszego miasta.

W listopadzie z inicjatywy wolontariuszy z klasy III a zorganizowana została zbiórka suchej karmy, na rzecz schroniska dla zwierząt.

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.