Uczeń

Skład Samorządu Uczniowskiego XI LO

przewodniczący - Piotrek Lenarcik kl. 2A

zastępca przewodniczącego - Zuzanna Seta kl. 1E

zastępca przewodniczącego - Wiktoria Muszkiewicz kl. 1A

 

Opiekunki SU
Agnieszka Damaziak
Małgorzata Ignatiuk
Julita Urbanelis
Jolanta Pacan

      W miniony poniedziałek w godz. 9.10- 10.45 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który jest przedstawicielem i głosem wszystkich uczniów. 
Jest też pomysłodawcą i współorganizatorem wielu szkolnych przedsięwzięć. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie.  Uczniowie wybierali swoich przedstawicieli spośród trzech kandydatur.

W pogodny, piątkowy dzień 07.02.2014 r., na trzydzieści minut przed wybiciem godziny południowej, w naszej szkole miał miejsce początek debaty, zainicjowanej przez Parlament Młodzieży Miasta Radomia. Temat przewodni stanowiło zagadnienie: Czy SAMORZĄD SZKOLNY jest potrzebny? Obradom tej dysputy - jako - prowadzący - przewodniczyli: Kinga Bartosiak z klasy I d (I wiceprzewodnicząca SU XI L.O.) i Karol Chmielewski (skarbnik SU XI L.O.).

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.