Warsztaty pielęgnacji dłoni

W dniu 21.01.2019r. w naszej szkole odbyły się warsztaty pielęgnacji dłoni dla klas 1d, 2d oraz 3d, w których realizowana jest innowacja pedagogiczna: kosmetologia z elementami fizjoterapii.

Partnerem wydarzenia był Wydział Materiałoznawstwa i Technologii Wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Doktorantki tej uczelni przedstawiły naszym uczniom wybrane techniki stosowane w kosmetologii. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się zabieg parafinowy, który jest polecaną formą pielęgnacji suchej i spierzchniętej skóry dłoni.

W ramach umowy, którą nasza szkoła podpisała z Wydziałem Materiałoznawstwa i Technologii Wzornictwa UT-H Radom, planowana jest dalsza współpraca.