Spotkanie z przedstawicielem firmy Aloes Forever

Czy kosmetologia i fizjoterapia to przyszłościowe kierunki kształcenia? - na to pytanie oraz na inne związane z kierunkami kształcenia uczniowie klas realizujących innowację pedagogiczną: Edukacja dla zdrowia: kosmetologia z elamentami  fizjoterapii próbowali znaleźć odpowiedź podczas zajęć z doradztwa zawodowego, które prowadziła p. Lidia Chrząstek - przedstawiciel firmy Aloes Forever, współpracującej ze szkołą.

Na zajęciach uczniowie uzyskali także informacje nt. zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz zmian na rynku pracy. Informacje te umożliwią uczniom  świadomy wybór dalszej drogi rozwoju związany nie tylko z własnymi zaineresowaniami, ale także z zapotrzebowaniem na specjalistów w określonej dziedzinie na zmieniającym się rynku pracy.