Uczeń

received 805685129792905

13 marca uczniowie klas mundurowych szkolili się na systemie Śnieżnik w Dęblinie. Dziękujemy Komendantowi Centrum Szkolenia Inżynieryjno - Lotniczego za umożliwienie i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy również Panu mjr Marcinowi Sitarskiemu oraz całej kadrze CSIL za wzorowe przeprowadzenie zajęć.

11 marca uczniowie klas mundurowych szkolili się na strzelnicy kontenerowej w Grójcu. Dziękujemy dowódcy 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz podległym mu jednostkom - 61. batalionowi lekkiej piechoty w Grójcu oraz 62. batalionowi lekkiej piechoty w Radomiu za umożliwienie i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy również dowódcy 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu za udostępnienie autobusu i pomoc w organizacji transportu uczniów na szkolenie.

1 marca z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Klubie 42. Bazy Lotnictwa Szkoleniowego w Radomiu odbyła się konferencja pt.: „Żołnierze Niezłomni – wzór dla młodego pokolenia. Uczniowie klas mundurowych w kontekście służby w WOT”. 
Po spotkaniu ppłk Krzysztof Wrzesiński, zastępca dowódcy 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, podpisał porozumienie o współpracy z Panią Dyrektor XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica w Radomiu Elżbietą Bocheńską.

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.