Szkoła

Harmonogram uroczystości i imprez w roku szkolnym 2020/2021

L.p.Uroczystości i imprezy szkolneTerminKoordynatorzyNauczyciele współpracujący
1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 01.09.2020 r.  dyrektor szkoły

p. I. Marzec – ceremoniał szkolny

p. S. Wilczyński – nagłośnienie

p. B. Chojnacka

p. A. Waśniewska

2. Sprzątanie Świata wrzesień 2020 r.

p. R. Chrobot

p. E. Mirowska

Wychowawcy klas realizujących innowacje Samorząd Uczniowski

3. Europejski Dzień Języków

25.09.2020 r. (piątek)

p. K. Woch

p. K. Kęska

p. M. Sałaj

p. M. Więcław-Łyżwa

p. R. Juszkiewicz

p. M. Oleksińska

p. J. Mazurek

p. D. Ostowicz

p. A. Zamojć 

4.  Narodowe czytanie nowel październik 2020 r.

p. K. Fijałkowska

p. A. Jankowska

p. A. Ura

p. M. Więcław-Łyżwa

p. M. Łukasiewicz 

5. Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej  13.10.2020 r. (wtorek)

p. M. Sałaj

 

p. K. Kęska

p. W. Romaniak – ceremoniał szkolny

p. E. Latos

p. J. Mazurek

p. S. Wilczyński – nagłośnienie

p. P. Wojciechowski

6. Wspomnienie
św. Jana Pawła II – Konkurs poezji JP II

22.10.2020 r. (czwartek)

p. A. Duda

ks. Ł. Madej

ks. J. Chudyba

p. A. Jankowska

p. K. Fijałkowska

7. Święto patrona szkoły i ślubowanie klas I

06.11.2020 r (piątek)

p. S. Trzebińska

 

p. J. Urbanelis 

p. K. Kozior – ceremoniał szkolny

p. S. Garlińska

p. S. Wilczyński – nagłośnienie

p. I. Marzec

8. Uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11.11.20 r. (wtorek)

p. B. Szylko

 

p. M. Maleta-Łęcka

p. W. Romaniak – ceremoniał szkolny

p. J. Urbanelis – SU

p. E. Romanowska

p. S. Wilczyński – nagłośnienie

p. M. Łukasiewicz

9. Tydzień komunikacji interpersonalnej listopad 2020 r.

p. A. Kurek

p. M. Sałaj

p. K. Kęska

wychowawcy klas

opiekunowie SU

10. Jasełka

22.12.2020 r. (piątek)

p. A. Duda

ks. J. Chudyba

ks. Ł. Madej

p.  A. Jankowska

p. K. Woch

p. S. Wilczyński – nagłośnienie

p. I. Marzec

11. Wigilia

22.12.2020 r. (piątek)

p. M. Jaśkiewicz

p. K. Fijałkowska

p. A. Duda

ks. Ł. Madej

ks. J. Chudyba

p. M. Zegarek

Wszyscy nauczyciele

12. Studniówka styczeń 2021 r. przewodniczący Rady Rodziców wychowawcy klas III
13. Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01.03.2021 r. (poniedziałek)

p. M. Maleta-Łęcka p. B. Szylko

p. S. Garlińska

p. B. Rezulska

p. E. Chrobotowicz

p. S. Wilczyński – nagłośnienie

p. P. Wojciechowski

14. Święcone

31.03.2021 r. (środa)

p. M. Jaśkiewicz

p. M. Oleksińska

p. A. Duda

ks. J. Chudyba

ks. Ł. Madej

p. K. Fijałkowska

wszyscy nauczyciele

15. DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY  II sem. 2021 r.

p. M. Sałaj

p. K. Kęska

p. J. Urbanelis

p. A. Waśniewska

p. K. Woch

p. W. Jędrzejczak-Motyka

p. p. K. Kacprzak

p. M. Łukasiewicz

p. M. Porzyczka

p. S. Trzebińska

p. P. Wojciechowski

wszyscy nauczyciele

16.

Pożegnanie absolwentów

Pasowanie młodzieży na absolwenta szkoły

Przekazanie sztandaru

oraz 

230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

30.04.2021 r. (piątek)

dyrekcja

p. K. Fryczkowska

p. S. Trzebińska

p. K. Kozior – ceremoniał szkolny

p. A. Ura

p. A. Damaziak

p. M. Porzyczka

p. E. Mirowska

p. S. Wilczyński

p. P. Wojciechowski

p. M. Maleta-Łęcka

p. K. Woch

p. K. Fijałkowska

17. Matura 2021

30 kwietnia 2021 (piątek)

 

p. K. Woch

p. P. Wojciechowski

Przygotowanie dekoracji

do sal egzaminacyjnych.

18. Zawody sprawnościowo-obronne  II sem. 2021 r.

p. K. Kozior

p. W. Jędrzejczak-Motyka

p. J. Górska

p. R. Chrobot

p. K. Kacprzak

p. A. Piorun

p. P. Wojciechowski

p. B. Szylko

p. S. Wilczyński

p. A. Waśniewska

p. M. Łukasiewicz

p. I. Marzec

p. A. Sajnok

wszyscy nauczyciele

19. Stop zwolnieniom z WF-u czerwiec 2021 r.

p. P. Wojciechowski

 

p. A. Waśniewska

p. M. Łukasiewicz

p. S. Wilczyński

p. I. Marzec

p. A. Sajnok

20. Radomski Piknik Naukowy czerwiec 2021 r.

p. E. Mirowska

p. K. Grzyb

p. S. Wilczyński

p. J. Kutkiewicz

p. B. Chojnacka

p. E. Fundowicz

p. A. Piorun

p. D. Nowak

p. B. Czajka

p. U. Kucharska

p. K. Woch

p. M. Więcław-Łyżwa

wszyscy nauczyciele

21. Zakończenie roku szkolnego w klasach I i II

25.06.2021 r. (piątek)

dyrekcja

p. J. Urbanelis

 

p. A. Damaziak

p. K. Kozior – ceremoniał szkolny

p. P. Wojciechowski

p. B. Szylko

p. S. Wilczyński

p. I. Marzec

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.