Goście z Turcji i Hiszpanii w Staszicu

W dniu 22.01.2019 w naszej szkole gościli studenci z Turcji i Hiszpanii, którzy współpracują ze Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży "Arka" w ramach wolontariatu europejskiego ze środków programu Erasmus+. W klasach 1a, 1b, 2a, 2d oraz 3d przedstawili prezentację i opowiadali o kulturze swoich krajów w j. angielskim. Uczniowie mieli możliwość przetestowania swojej wiedzy o Turcji i Hiszpanii przy wykorzystaniu quizów KAHOOT. 
Prezentacja o Hiszpanii była również elementem promocji projektu POWER "Staszic szkołą sukcesu - przez szkolenia nauczycieli do sukcesu ucznia" realizowanego w naszej szkole. Uczniowie dowiedzieli się, że p. Małgorzata Sałaj oraz p. Karolina Kęska będą uczestniczyć w szkoleniu "ICT in education" w Barcelonie, a same nauczycielki miały okazję przybliżyć sobie kulturę i zwyczaje Hiszpanii.

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.