Projekt POWER

Nasz projekt "Staszic szkołą sukcesu - przez szkolenia nauczycieli do sukcesu ucznia." w ramach projektu Erasmus+ Akcja KA1 Mobilność Edukacyjna został zaakceptowany do realizacji ??????.
Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej".
Dzięki zdobytym funduszom w wysokości 35350,00 EURO 12 nauczycieli z naszej szkoły będzie miało m.in. możliwość uczestniczenia w kursach językowych i metodycznych w Londynie, Edynburgu, Barcelonie oraz na Malcie. Jesteśmy przekonani, że udział szkoły w projekcie przyniesie wymierne korzyści uczniom, nauczycielom, dyrekcji oraz całej społeczności lokalnej.