Panie A. Piorun i M. Jaśkiewicz pilnie uczyły się języka angielskiego na  kursie językowym na Malcie. 

A wśród prelegentów nasze sorki od języka angielskiego - Karolina Kęska i Małgorzata Sałaj - z wystąpieniem pt.: "Girl POWER - my mamy tę moc - czyli learning, weebling i Barceloning do kwadratu" promującym projekt POWER "Staszic szkołą sukcesu - przez szkolenia nauczycieli do sukcesu ucznia".

b

c

Zapraszamy do obejrzenia relacji z mobilności w Barcelonie. Oto czego nauczyły się p. Karolina Kęska i p. Małgorzata Sałaj na kursie "ICT in education".

W dniu 22.01.2019 w naszej szkole gościli studenci z Turcji i Hiszpanii, którzy współpracują ze Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży "Arka" w ramach wolontariatu europejskiego ze środków programu Erasmus+. W klasach 1a, 1b, 2a, 2d oraz 3d przedstawili prezentację i opowiadali o kulturze swoich krajów w j. angielskim. Uczniowie mieli możliwość przetestowania swojej wiedzy o Turcji i Hiszpanii przy wykorzystaniu quizów KAHOOT. 
Prezentacja o Hiszpanii była również elementem promocji projektu POWER "Staszic szkołą sukcesu - przez szkolenia nauczycieli do sukcesu ucznia" realizowanego w naszej szkole. Uczniowie dowiedzieli się, że p. Małgorzata Sałaj oraz p. Karolina Kęska będą uczestniczyć w szkoleniu "ICT in education" w Barcelonie, a same nauczycielki miały okazję przybliżyć sobie kulturę i zwyczaje Hiszpanii.

Myślisz, że nie umiesz rysować? My też tak myśleliśmy... do dzisiaj. Teraz już wiemy: YES, WE CAN!!! Narysowanie roweru ?, konia ?, czy nawet postaci ludzkiej ? to dla nas bułka z masłem. Takie umiejętności nabyliśmy na szkoleniu RP przeprowadzonym przez fantastyczną, zarażającą energią Panią Edytę Madej, trenera myślenia wizualnego, która przyjechała do nas aż ze Szczecina. Teraz zamierzamy zarazić rysowaniem naszych uczniów. Chcemy zachęcić ich do wykorzystywania tworzonych przez siebie rysunków do efektywniejszego uczenia się, robienia notatek i prezentacji. 
Szkolenie zostało sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” - ”Staszic szkołą sukcesu - przez szkolenia nauczycieli do sukcesu ucznia", realizowanego w naszej szkole od września 2018 roku. 
Pani Edyto, gratulujemy umiejętności tworzenia tak wspaniałych obrazów i dziękujemy za warsztaty. Od dzisiaj nasze lekcje na pewno będą dużo barwniejsze, a uczniowie jeszcze bardziej zmotywowani do nauki! ❤️DZIĘKUJEMY❤️

Nasz projekt "Staszic szkołą sukcesu - przez szkolenia nauczycieli do sukcesu ucznia." w ramach projektu Erasmus+ Akcja KA1 Mobilność Edukacyjna został zaakceptowany do realizacji ??????.
Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej".
Dzięki zdobytym funduszom w wysokości 35350,00 EURO 12 nauczycieli z naszej szkoły będzie miało m.in. możliwość uczestniczenia w kursach językowych i metodycznych w Londynie, Edynburgu, Barcelonie oraz na Malcie. Jesteśmy przekonani, że udział szkoły w projekcie przyniesie wymierne korzyści uczniom, nauczycielom, dyrekcji oraz całej społeczności lokalnej.

 

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.