Nauczyciel

Nauczyciele uczący w XI LO - dyżury dla rodziców i uczniów

Rok szkolny 2018/2019

Imię, nazwiskoPrzedmiotWych.Dyżur dla rodziców
Dyrekcja szkoły
dyr. mgr Elżbieta Bocheńska matematyka -

 czwartek 10.00 - 12.00

wicedyr. mgr Izabela Krzychowicz jęz. polski -  wtorek 13.40 - 14.25
Zespół pracowników opiekuńczo pedagogicznych i wspomagających kształcenie integracyjne
mgr Jolanta Górska pedagog, Edukacja i terapia osób z autystycznego spektrum zaburzeń - zgodnie z harmonogramem dyżurów
mgr Monika Mazur psycholog - zgodnie z harmonogramem dyżurów
mgr Anna Łukasiewicz logopeda -  środa 12.45 - 13.30
mgr Milenia Jaśkiewicz PP doradztwo zawodowe - zgodnie z harmonogramem dyżurów w SzOK-u
mgr Mirosława Dutkowska nauczyciel wspomagający -  środa 10.00 - 10.45
mgr Joanna Głogowska nauczyciel wspomagający - poniedziałek 12.45 - 13.30
mgr Katarzyna Grzyb tyflopedagog, terapia pedagogiczna - poniedziałek 10.00 - 10.45
mgr Agnieszka Jankowska nauczyciel wspomagający -  środa 11.05 - 11.50
mgr Katarzyna Kacprzak nauczyciel wspomagający, tyflopedagog -  czwartek 9.10 - 9.55
mgr Grażyna Kokoszka nauczyciel wspomagający -  wtorek 11.55 - 12.40
mgr Izabela Krzychowicz nauczyciel wspomagający -  wtorek 13.40 - 14.25
mgr Andrzej Kurek rewalidacja psychologiczna - zgodnie z harmonogramem dyżurów
mgr Maria Łukasiewicz terapia pedagogiczna, rewalidacja ruchowa -  piątek 11.55 - 12.40
mgr Monika Mazur psycholog, terapia neuropsychologiczna -  zgodnie z harmonogramem dyżurów
mgr Maria Metzger tyflopedagog, surdopedagog -  
mgr Magdalena Muszyńska nauczyciel wspomagający, tyflopedagog -  czwartek 8.20 - 9.05
mgr Jolanta Pacan nauczyciel wspomagający -  środa 10.00 - 10.45
mgr Marta Porzyczka nauczyciel wspomagający -  wtorek 11.05 - 11.55
mgr Małgorzata Sałaj nauczyciel wspomagający -  wtorek 11.05 - 11.50
mgr Sylwia Trzebińska nauczyciel wspomagający -  piątek 9.10 - 9.55
mgr Agnieszka Ura nauczyciel wspomagający -  środa 9.10 - 9.55
mgr Julita Urbanelis nauczyciel wspomagający, tyflopedagog, terapia pedagogiczna, rewalidacja -  czwartek 9.10 - 9.55
mgr Anna Waśniewska rewalidacja ruchowa, nauczyciel wspomagający -  poniedziałek 12.45 - 13.30
mgr Paweł Wojciechowski rewalidacja ruchowa, nauczyciel wspomagający -  czwartek 12.45 - 13.30
Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych
mgr Agnieszka Ura Jęz. polski 2 c środa 9.10 - 9.55
mgr Julita Urbanelis Jęz. polski 1 c czwartek 9.10 - 9.55
mgr Agnieszka Jankowska Jęz. polski 3 c środa 11.05 - 11.50
mgr Magdalena Muszyńska Jęz. polski 1 d czwartek 8.20 - 9.05
mgr Bernarda Rezulska  Jęz. polski - wtorek 11.05 - 11.55
mgr Joanna Głogowska Historia, HiS - poniedziałek 12.45 - 13.30
mgr Magdalena Maleta-Łęcka Historia,WOS - środa 9.10 - 9.55
mgr Beata Szylko Historia, WOS, HiS 1 b  poniedziałek 11.55 - 12.40
ks. Łukasz Baranowski Religia - środa 12.40 - 13.25
mgr Anna Duda Religia, WDŻ - piątek 11.05 - 11.50
Zespół nauczycieli języków obcych
mgr Małgorzata Ignatiuk Jęz. angielski -  
mgr Małgorzata Sałaj Jęz. angielski - wtorek 11.05 - 11.50
mgr Karolina Kęska Jęz. angielski 3 d środa 9.10 - 9.55
mgr Katarzyna Fryczkowska Jęz. angielski - poniedziałek 12.45 - 13.30
mgr Wioletta Jędrzejczak-Motyka Jęz. angielski 3 a poniedziałek 11.05 - 11.50
mgr Agnieszka Damaziak Jęz. angielski 1 e piątek 9.10 - 9.55
mgr Sylwia Wójcik Jęz. angielski   poniedziałek 10.00 - 10.45
mgr Edyta Chrobotowicz Jęz. francuski  - poniedziałek 12.45 - 13.20
mgr Jolanta Pacan Jęz. niemiecki - środa 10.00 - 10.45
mgr Katarzyna Woch Jęz. niemiecki -  poniedziałek 9.10 - 9.55
mgr Małgorzata Oleksińska Jęz. rosyjski - środa 11.55 - 12.40
Zespół nauczycieli przedmiotów mat.-infor.
mgr Katarzyna Kacprzak Matematyka 3 b  czwartek 9.10 - 9.55
mgr Sylwia Trzebińska Matematyka 2 b

 piątek 9.10 - 9.55

mgr Mirosława Dutkowska

mgr Beata Czajka

Matematyka

Matematyka

-

-

środa 10.00 - 10.45

środa 9.10 - 9.55

Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych

mgr Ewa Mirowska

mgr Grażyna Kokoszka

Biologia

Chemia, informatyka, przyroda

2 d

-

czwartek 11.05 - 11.50

wtorek 11.55 - 12.40

mgr Marta Porzyczka Geografia  2 a wtorek 11.05 - 11.55
mgr Renata Chrobot Geografia - piątek 11.05 - 11.55
mgr Aneta Piorun Informatyka - czwartek 11.05 - 11.50
mgr Sebastian Wilczyński Fizyka, WF, przyroda   poniedziałek 12.45 - 13.30
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego i przysposobienia obronnego i edukacji dla bezpieczeństwa
mgr Maria Łukasiewicz WF  - piątek 11.55 - 12.40
mgr Krzysztof Kozior WF, ZTO -

środa 11.50 - 12.45

mgr Paweł Wojciechowski WF 1 a czwartek 12.45 - 13.30
mgr Anna Waśniewska WF - poniedziałek 12.45 - 13.30
       
     -  
Biblioteka

mgr  Katarzyna Fijałkowska

 Nauczyciel-bibliotekarz

-

w czasie godzin pracy biblioteki szkolnej

mgr Alicja Fijałkowska

Elementy prawa

-

wtorek 11.55 - 12.40

Opieka medyczna
mgr Barbara Grzeszczyk Pielęgniarka - Od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 13:00
Projekty edukacyjne
mgr Małgorzata Sałaj

koordynator projektu:

"Staszic szkołą sukcesu - przez szkolenia nauczycieli do sukcesu ucznia." realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

środa 10.00 - 10.45

 

 

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.