Nauczyciel

Nauczyciele uczący w XI LO - dyżury dla rodziców i uczniów

Rok szkolny 2019/2020

Imię, nazwiskoPrzedmiotWych.Dyżur dla rodziców
Dyrekcja szkoły
dyr. mgr Elżbieta Bocheńska Matematyka -

środa 10.00 - 12.00

wicedyr. mgr Izabela Krzychowicz Jęz. polski - środa 15.00 - 16.00
       
Zespół pracowników opiekuńczo pedagogicznych i wspomagających kształcenie integracyjne
mgr Jolanta Górska pedagog, Edukacja i terapia osób z autystycznego spektrum zaburzeń - Poniedziałek 12.00-17.00
mgr Andrzej Kurek psycholog - zgodnie z harmonogramem dyżurów
mgr Anna Łukasiewicz logopeda -  
mgr Milenia Jaśkiewicz PP doradztwo zawodowe - zgodnie z harmonogramem dyżurów w SzOK-u
mgr Katarzyna Grzyb tyflopedagog, terapia pedagogiczna   Środa 10.00-11.00
mgr Beata Chojnacka nauczyciel wspomagający   Środa 9.10-9.55
mgr Edyta Gawełek nauczyciel wspomagający   Poniedziałek 10.00-10.45 
 mgr Flawia Bilewska  nauczyciel wspomagający    
Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych
mgr Agnieszka Ura Jęz. polski 3 C Piątek 11.05-11.50
mgr Julita Urbanelis Jęz. polski 2 C Czwartek 11.55-12.40
mgr Agnieszka Jankowska Jęz. polski 1Cp Piątek 11.05-11.50
mgr Magdalena Muszyńska Jęz. polski 2 D  
mgr Bernarda Rezulska  Jęz. polski - Poniedziałek 11.05 – 11.50
mgr Joanna Głogowska Historia, HiS 1Cg Czwartek 13:40 – 14:25 
mgr Magdalena Maleta-Łęcka Historia,WOS - Piątek 9.10-9.55
mgr Beata Szylko Historia, WOS, HiS 2 B Piątek 10.00- 10.45
mgr Sylwia Garlińska Historia - Poniedziałek 11.05- 12.40
ks. Łukasz Madej Religia - Piątek 12.45-13.30
mgr Anna Duda Religia, WDŻ - Poniedziałek 11.55 - 12.40
mgr Renata Brzezińska Jęz. polski - Czwartek 11.05-11.50
mgr Emilia Romanowska Jęz. polski - Poniedziałek 11.05 - 11.50
mgr Ewa Latos Jęz. polski  - Piątek 10.00 – 10.45
       
Zespół nauczycieli języków obcych
mgr Małgorzata Sałaj Jęz. angielski 1Fg  Wtorek 12.45 – 13.30
mgr Karolina Kęska Jęz. angielski 1Dp  Poniedziałek 9.05 - 9.50
mgr Katarzyna Fryczkowska Jęz. angielski - Wtorek 13.40-14.25
mgr Wioletta Jędrzejczak-Motyka Jęz. angielski - Środa 11:55 – 12.40
mgr Agnieszka Damaziak Jęz. angielski 2 E Środa 11.05 – 11.50
mgr Sylwia Wójcik Jęz. angielski  - Poniedziałek 12.00-12.45
mgr Edyta Chrobotowicz Jęz. francuski  -
mgr Małgorzata Więcław - Łyżwa Jęz. francuski - Piątek 10.00-10.45
mgr Jolanta Pacan Jęz. niemiecki -  
mgr Katarzyna Woch Jęz. niemiecki - Piątek 11.05-11.55
mgr Małgorzata Oleksińska Jęz. rosyjski - Środa 11.05-11.50
mgr Dagmara Ostowicz Jęz. angielski - Wtorek 11.05-11.50
mgr Rafał Juszkiewicz Jęz. niemiecki - Wtorek 11.55- 12.40
mgr Justyna Mazurek Jęz. angielski - Środa 11.55- 12.40
mgr Magdalena Woszczyk-Nowak Jęz. angielski - Czwartek 10.00-10.45
mgr Agnieszka Zamojć Jęz. rosyjski - Czwartek 11.05 - 11.50
 mgr Małgorzata Zielińska  Jęz. angielski  - Piątek 9.10- 9.55
       
Zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno - informatycznych
mgr Katarzyna Kacprzak Matematyka 1Bg  Środa 11.05-11.50
mgr Sylwia Trzebińska Matematyka 3 B  Piątek 12.45-13.30
mgr Beata Czajka Matematyka 1Eg  Piątek 10.00 -10.45
mgr Aneta Piorun Informatyka 1Ap  Wtorek 11.05 - 11.55
mgr Beata Ziętkowska Matematyka, wspomaganie -  Piątek 9.10 – 9.55
mgr Sabina Gliszczyńska Matematyka, wspomaganie  - Środa 12.45 - 13.30
mgr Danuta Nowak Informatyka - Poniedziałek 12.45 - 13.30
mgr Marzena Zegarek Matematyka, wspomaganie - Czwartek 11.05-11.50
       
Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych
mgr Ewa Mirowska Biologia 3 D Piątek 11.05-11.50
mgr Marta Porzyczka Geografia 3 A Wtorek 10.00 - 10.45
mgr Renata Chrobot Geografia 1Ag Piątek 9.10- 9.55
mgr Justyna Kutkiewicz Chemia - Czwartek 11.05-11.55
mgr Sebastian Wilczyński Fizyka, WF, -
mgr Elżbieta Fundowicz Biologia, wspomaganie - Wtorek 11.55-12.40
 mgr Małgorzata Zielińska  Geografia  - Piątek 9.10- 9.55
 mgr Urszula Kucharska  Matematyka  -  
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego i przysposobienia obronnego i edukacji dla bezpieczeństwa
mgr Maria Łukasiewicz WF 1Ep
mgr Krzysztof Kozior WF, ZTO 1Bp

 

mgr Paweł Wojciechowski WF 2 A Piątek 10.00-10.45
mgr Anna Waśniewska WF 1Dg Czwartek 10.00-10.45
mgr Ireneusz Marzec WF  - Poniedziałek 9.10 – 9.55
mgr Jolanta Kuc WF, wspomaganie  - Wtorek 12.45- 13.30
 mgr Arkadiusz Sajnok WF   Czwartek 12.45-13.30
mgr Wojciech Romaniak WF, ZTO   Czwartek 16.05-16.50
Biblioteka

mgr  Katarzyna Fijałkowska

 Nauczyciel-bibliotekarz

-

w czasie godzin pracy biblioteki szkolnej

       
Opieka medyczna
mgr Barbara Grzeszczyk Pielęgniarka - Od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 13:00
       
Projekty edukacyjne
mgr Małgorzata Sałaj

koordynator projektu:

"Staszic szkołą sukcesu - przez szkolenia nauczycieli do sukcesu ucznia." realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

czwartek 10.00 – 10.45

 

 

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.