Aneta Piorun

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

     W związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem przesyłam informację Głównego Inspektora Sanitarnego otrzymaną w dniu 28.02.20 r. z Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu i proszę o stosowanie się do zawartych w niej zaleceń.

    Jednocześnie informuję, że zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, dyrektor – na podstawie złożonego przez rodzica ucznia oświadczenia o przebywaniu w regionach, w których wystąpiły zakażenia koronawirusem - może zwolnić uczniów powracających z tych regionów z zajęć dydaktyczno-wychowawczych przez okres 14 dni. Aktualnie nie zaleca się podróżowania do Chin, Korei Południowej, Włoch, Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu (aktualna lista krajów dostępna jest na stronach: www.who.int, www.ecdc.europa.eu, www.gis.gov.pl).

Kontakt : Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radomiu

ul gen. Leopolda Okulickiego 9D 26-601 Radom telefon: 48 345 15 89, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon alarmowy czynny po godzinach pracy oraz w dni ustawowo wolne od pracy: 690-122-050 lub 508 526 676.

    Jednocześnie zachęcam do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecam Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: www.gov.pl/koronawirus

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem