paczka dla bohatera1

Uczniowie!

Nasza szkoła od 12.XI do 06.XII. 2019 włącza się w ogólnopolską akcję „Paczka dla Bohatera”. Celem akcji jest wsparcie obywateli polskich, którzy walczyli o wolność i suwerenność Ojczyzny w formacjach Wojska Polskiego, sojuszniczych armii państw koalicji antyhitlerowskiej, podziemnych organizacji ruchu oporu, byłych więźniów hitlerowskich obozów koncentracyjnych i stalinowskich łagrów oraz osób represjonowanych przez PRL. Na terenie Radomia i okolic akcja przeprowadzana jest już po raz szósty.

Włączamy się do akcji przez zbiórkę produktów o długim terminie przydatności: mąka, cukier, herbata, kawa, konserwy, ryż, słodycze, makaron, owoce w puszkach, olej, płatki śniadaniowe oraz chemia gospodarstwa domowego i środki higieny. Mile widziane będą kartki świąteczne własnoręcznie przygotowane przez uczniów.

Produkty przynosimy do p. R. Chrobot