Aktualności

Informujemy, że od dnia 13 czerwca 2021 r. oficjalna strona internetowa naszej szkoły znajduje się pod adresem staszicradom.pl

Strona znajdująca sie pod adresem 11lo-radom.edu.pl

nie będzie już aktualizowana.

Konsultacje do egzaminu sprawnościowego  dla ósmoklasistów - kandydatów do Oddziału Przygotowania Wojskowego odbędą się:
20 maja o godz.17.00
21 maja o godz.11.00
27 maja o godz.17.00
28 maja o godz.11.00
(miejsce: XI LO sala gimnastyczna)

Pismo MPWIS w sprawie przeprowadzania badań w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2 wśród uczniów  pdf

Policzmy się dla Polski. Rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny 2021.

Pakiet 3 Jak wzi udzia w NSP

Informacja prasowa   pdf

 Opis alternatywny

Grafika – jak wziąć udział w NSP

Na górze grafiki jest napis: Jak wziąć udział w spisie? Po lewej stronie grafiki jest napis: spis.gov.pl, poniżej: To proste! Po prawej stronie widać kobietę, mężczyznę i dziecko, którzy entuzjastycznie uśmiechają się i trzymają kciuki w górze. W lewym dolnym rogu grafiki są cztery małe koła ze znakami dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia, obok nich napis: Liczymy się dla Polski! W prawym dolnym rogu jest logotyp spisu: dwa nachodzące na siebie pionowo koła, GUS, pionowa kreska, NSP 2021.

 

Mazowiecka Policja Apeluje!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

 • W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!
 • Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.
 • Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.
 • Wprowadzony został obowiązek utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi, który dotyczy także rodzin i bliskich.
 • Wyłączeni z tego obowiązku będą:
 • - rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia),
 • - a także osoby niepełnosprawne lub niemogące się samodzielnie poruszać i ich opiekunowie.
 • Ponadto został wprowadzony zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich, a także terenów zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych czy ogródków jordanowskich.  
 • Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do przebywania, przemieszczania i gromadzenia się ludzi, w tym młodzieży i rodziców z dziećmi, a tym samym – do zwiększenia szans na zakażenie. 
 • Prosimy o respektowanie nowych zasad bezpieczeństwa! Uczulmy także dzieci i młodzież na przestrzeganie tych zasad!
 • Brak respektowania obowiązków wynikających z władzy rodzicielskiej może skutkować pociągnięciem Państwa do odpowiedzialności prawnej.
 • Pozwoli to nam wszystkim uniknąć bądź zminimalizować ryzyko zarażenia.

 

Drodzy uczniowie!

Mazowiecka Policja apeluje:

 • W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!
 • Od 1 kwietnia do odwołania, osoby które nie ukończyły 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki osób dorosłych.
 • Dlatego na ulicach i innych miejscach publicznych możecie przebywać tylko pod opieką rodzica, opiekuna prawnego lub jakiegoś innego dorosłego.
 • Zaniechajcie wychodzenia z domu jeżeli nie jest to bezwzględnie konieczne!
 • Unikajcie miejsc publicznych!
 • Respektujcie wszelkie zasady bezpieczeństwa pamiętając, że za nieprzestrzeganie przepisów możecie być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej!

 

   W związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem i ogólnopolskimi zaostrzeniami - prosimy o ograniczenie kontaktów osobistych ze szkołą i o kontakt w miarę możliwości drogą e-mailową lub telefonicznie.

Z poważaniem

Dyrekcja Szkoły

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

     W związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem przesyłam informację Głównego Inspektora Sanitarnego otrzymaną w dniu 28.02.20 r. z Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu i proszę o stosowanie się do zawartych w niej zaleceń.

    Jednocześnie informuję, że zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, dyrektor – na podstawie złożonego przez rodzica ucznia oświadczenia o przebywaniu w regionach, w których wystąpiły zakażenia koronawirusem - może zwolnić uczniów powracających z tych regionów z zajęć dydaktyczno-wychowawczych przez okres 14 dni. Aktualnie nie zaleca się podróżowania do Chin, Korei Południowej, Włoch, Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu (aktualna lista krajów dostępna jest na stronach: www.who.int, www.ecdc.europa.eu, www.gis.gov.pl).

Kontakt : Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radomiu

ul gen. Leopolda Okulickiego 9D 26-601 Radom telefon: 48 345 15 89, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon alarmowy czynny po godzinach pracy oraz w dni ustawowo wolne od pracy: 690-122-050 lub 508 526 676.

    Jednocześnie zachęcam do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecam Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: www.gov.pl/koronawirus

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

paczka dla bohatera1

Uczniowie!

      Nasza szkoła od 12.XI do 06.XII. 2019 włącza się w ogólnopolską akcję „Paczka dla Bohatera”. Celem akcji jest wsparcie obywateli polskich, którzy walczyli o wolność i suwerenność Ojczyzny w formacjach Wojska Polskiego, sojuszniczych armii państw koalicji antyhitlerowskiej, podziemnych organizacji ruchu oporu, byłych więźniów hitlerowskich obozów koncentracyjnych i stalinowskich łagrów oraz osób represjonowanych przez PRL. Na terenie Radomia i okolic akcja przeprowadzana jest już po raz szósty.

     Włączamy się do akcji przez zbiórkę produktów o długim terminie przydatności: mąka, cukier, herbata, kawa, konserwy, ryż, słodycze, makaron, owoce w puszkach, olej, płatki śniadaniowe oraz chemia gospodarstwa domowego i środki higieny. Mile widziane będą kartki świąteczne własnoręcznie przygotowane przez uczniów.

Produkty przynosimy do p. R. Chrobot

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.