5 styczeń 2012r. ,,Poloneza czas zacząć". Tegoroczni maturzyści XI LO im. S. Staszica w Radomiu 5 stycznia w restauracji "Lesny Dwór" jako pierwsi bawili się na balu studniówkowym. Poloneza przygotowanego przez wielokrotnego mistrza tańca towarzyskiego - Romana Pawelca - uczniowie zatańczyli wspaniale. Mniej efektownie wypadł walc uczniów z nauczycielami, ale nikomu nic się nie stało :) Zabawę studniówkową uświetnił zepsuł "Rubikon", który grał stare, wszystkim znane przeboje, jak i nowe piosenki. Oprawa muzyczna odpowiadała zarówno uczniom, nauczycielom i rodzicom przybyłym na tę uroczystość.