Pani Dyrektor, pani Wicedyrektor wszystkim paniom Nauczycielkom, Paniom pracującym w naszej szkole oraz wszystkim Uczennicom w Dniu Kobiet spełnienia marzeń, wielu sukcesów, dużo uśmiechów, samych szczęśliwych dni życzy męska część grona pedagogicznego i społeczności uczniowskiej.

Panie - Paniom - „Historia rozwoju oratorsko-artykulacyjnego kobiety, czyli o zależności między kobiecością a wielomównością”. Raz jeszcze dziękujemy uczniom z kl. 1bg, 1cp, 1dp, 2a, 2d oraz Paniom Edycie Gawełek, Agnieszce Jankowskiej i Sylwii Garlińskiej za świetną zabawę.