05.03.2020 roku, w naszej szkole, przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu, odbyła się Akcja oddawania krwi. Głównym celem jest promowanie idei honorowego krwiodawstwa wśród młodzieży oraz uwrażliwienie na to, iż krew jest najcenniejszym darem życia. W tej szczytnej inicjatywie corocznie bierze udział wielu uczniów XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica.

Organizatorami Akcji Krwiodawstwa były: p. E. Mirowska, p. E. Gawełek, p. M. Więcław-Łyżwa, p. K. Grzyb i p. J. Kutkiewicz.
   Ogromne podziękowania dla wszystkich uczniów oraz nauczycieli, którzy zaangażowali się w dzisiejsze wydarzenie.