W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariatu, wolontariusze współpracujący z SCM ARKA, jak co roku spotkali się na Gali Wolontariatu w Szkole Muzycznej. Świętowaliśmy również 20 lecie powstania ARKI.
  W czasie Gali wybierany jest Wolontariusz Roku. Miło mi poinformować, że została nim Maja Białek z klasy III D, która jest liderką w ARCE, pomaga w klubokawiarence, wspiera dzieci z rodziny zastępczej.

Gratulujemy Maju!!!

echo  radio plus

Nasz Szkolny Klub Wolontariatu został wyróżniony tytułem Klubu 20-lecia. Tytuł ten otrzymała również II LO oraz VII LO. W nagrodę wszyscy wolontariusze idziemy na integracyjną kolację.

Podziwiamy! Gratulujemy!