Aktualności

 III edycja Radomskiego Tygodnia Komunikacji Interpersonalnej „Mniej mów, więcej rozmawiaj!”.

     W tym roku wydarzenie to organizowane jest przez XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica przy współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie Wydział w Radomiu.

     Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego.

     W ramach wydarzenia odbędą się m.in.: liczne szkolenia, warsztaty i zajęcia pokazowe dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

Publikacja2b 1

Publikacja2b 2

Konferencja dla Nauczyceli, Psychologów, Pedagogów, Rodziców dnia 25 listopada 2019 r. - rejestracja

Zajęcia warsztatowe dla uczniów klas ósmych w dniach 28 - 29 listopada 2019 r.- zgłoszenie

e-mail kontaktowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia należy wysłać do dnia 20.11.2019 roku

 

Ciii... Duch Stanisława Staszica wychodzi z obrazu i podchodzi do rozmawiających... a co było dalej wiedzą tylko Ci, którzy obejrzeli Akademię upamiętniającą 264 Rocznicę Urodzin Stanisława Staszica - Patrona naszej Szkoły. Podczas Akademi odbyło się także Uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych.

Pani Dyrektor Elżbiecie Bocheńskiej serdecznie dziękujemy w imieniu klas pierwszych za przyjęcie ślubowania, przygotowanego przez p. mjr Krzysztofa Koziora. Bohaterom tej uroczystości życzymy dochowania złożonych ślubów, a uczniom biorącym udział w części artystycznej, zorganizowanej przez p. Jolantę Pacan, p. Beatę Szylko i p. Renatę Brzezińską, serdecznie gratulujemy udanego występu.

Droga do kariery zawodowej w PSP nr 5. DZIAŁAMY💪

30 października w Resursie Obywatelskiej odbyła się Uroczysta Gala z okazji XXV-lecia PMMR. Zasiadają w nim reprezentanci radomskich szkół ponadpodstawowych. W gali uczestniczyły także przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Zuzia Seta z klasy 2e i Paulina Pysiak z klasy 1fg wraz z opiekunką p. Jolantą Pacan.

 

 

 

 Nasi uczniowie pomagają w sędziowaniu zawodów pływackich podczas XXX Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników Radom 2019.

    Grupa uczniów z klas 2 i 3 naszej szkoły wzięła udział w prezentacji na temat studiowania w Anglii i dlaczego takie studia mogą być alternatywą dla polskich uczelni. Z uczniami rozmawiał Piotr Wydra, student drugiego roku kierunku Cyber Security na angielskiej uczelni Coventry University oraz Angelika Kara reprezentująca firmę Studia w Anglii.

DLACZEGO WARTO?

Otrzęsiny klas I 1

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.