Ciii... Duch Stanisława Staszica wychodzi z obrazu i podchodzi do rozmawiających... a co było dalej wiedzą tylko Ci, którzy obejrzeli Akademię upamiętniającą 264 Rocznicę Urodzin Stanisława Staszica - Patrona naszej Szkoły. Podczas Akademi odbyło się także Uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych.

Pani Dyrektor Elżbiecie Bocheńskiej serdecznie dziękujemy w imieniu klas pierwszych za przyjęcie ślubowania, przygotowanego przez p. mjr Krzysztofa Koziora. Bohaterom tej uroczystości życzymy dochowania złożonych ślubów, a uczniom biorącym udział w części artystycznej, zorganizowanej przez p. Jolantę Pacan, p. Beatę Szylko i p. Renatę Brzezińską, serdecznie gratulujemy udanego występu.