Społeczność szkolna XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi wkroczyła w nowy rok szkolny 2013/2014. Stało się to w momencie, gdy p. dyrektor Elżbieta Bocheńska - witając grono pedagogiczne, młodzież, pracowników szkoły oraz przedstawicieli Rady Rodziców - życząc wszystkim pomyślności, owocnej pracy i samych sukcesów - wypowiedziała magiczne słowa: "Rok szkolny 2013/2014 uważam za otwarty!"

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to wydarzenie szczególnie ważne w życiu każdego pierwszoklasisty. Nowi uczniowie klas I a, I b, I c, i I d zaczynają dziś w naszym liceum kolejny ważny etap edukacji. Jesteśmy pewni, że polubią naszą szkołę, dzięki niej odnajdą cele i podążać będą od sukcesu do sukcesu.

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.