Tegoroczna uroczystość odbyła się w konwencji gali rozdania Oskarów. Nagrody wręczyła nauczycielom oraz pracownikom szkoły pani Dyrektor Elżbieta Bocheńska.

W programie artystycznym mogliśmy podziwiać talenty wokalne uczniów oraz wyjątkowy pokaz baletowy mistrzyni Polski i Europy Weroniki Pernal.

Dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzenia złożyli również przedstawiciele Rady Rodziców.

Wielką Galę przygotowali uczniowie klas 1dp, 1fg, 3a oraz 3d pod opieką pani Karoliny Kęski oraz pani Małgorzaty Sałaj.

Dziękujemy.

04.03.2019r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Uczniowie z różnych klas, pod kierunkiem nauczycieli, przygotowali recytację wierszy oraz śpiewali pieśni patriotyczne. Montaż słowno-muzyczny był atrakcyjną formą lekcji historii, która przybliżyła bohaterskie czyny Polaków z czasów II wojny światowej, kontynuację działalności niepodległościowej przeciwko siłą narzuconej przez sowietów, komunistycznej władzy, a także upamiętniła 30 rocznicę obalenia komunizmu w Polsce.

Uczniowie przedstawili również prezentację multimedialną o bohaterach walki o wolną Polskę – a motto tegorocznej akademii brzmiało: „Wolność jest droższa niż życie”.

06.03.2019r. uczniowie zaprezentowali przedstawienie w Domu Pomocy Społecznej "Weteran" przy ul. Wyścigowej.

Jasełka i wspólne kolędowanie.

Obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

09.11.2018r. odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uczniowie z różnych klas, pod okiem nauczycieli, przygotowali recytację wierszy, śpiewali patriotyczne pieśni oraz odegrali klika scenek ukazujących drogę Polaków do niepodległości.

Dodatkową atrakcją uroczystości było wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przez społeczność szkolną.

Motto tegorocznej akademii brzmiało: „Raduje się serce, raduje się dusza…”

W czasie akademii wręczono również dyplomy dla zwycięzców Wewnątrzszkolnego Konkursu „Ku Niepodległej”, w którym brali udział uczniowie wszystkich klas drugich.

Ostatnim punktem uroczystości było przekazanie klasom młodszym pocztu sztandarowego szkoły.

Podobnie jak w ubiegłych latach młodzież wystąpiła także z uroczystym przedstawieniem w Domu Pomocy Społecznej ”Weteran” przy ul. Wyścigowej w Radomiu.

Dzień 6 listopada w naszej szkole jest - tradycyjnie - bardzo uroczysty. Przypada w nim coroczne Święto Patrona Szkoły. Z tej okazji w szkole odbyła się uroczysta Akademia oraz ślubowanie wszystkich klas pierwszych.

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Witamy po wakacjach :)40685045 1831582536958482 1353201271342891008 n

Udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu....

Do mety przybywa się tylko po to by wyruszyć dalej...