Aktualności

Trening do matury nie musi być nudny! 3A ciężko trenuje!

Jenga communication games - czyli 2E w akcji.

W Staszicu chcemy uczyć nowocześnie! ?? Panie Profesor na szkoleniu z nowoczesnych technologii wykorzystywanych na zajęciach.

Cyfrowi tubylcy czy cyfrowi imigranci? W Staszicu staramy się, aby wszyscy nauczyciele mogli się określić mianem cyfrowych tubylców (digital natives). Aby osiągnąć ten cel nieustannie szkolimy się chcąc zawsze być inspiracją dla naszych uczniów.  7 listopada grono pedagogiczne zostało poddane technologicznym torturom ucząc się jak wykorzystać aplikacje internetowe na lekcjach. Odczytywaliśmy oraz tworzyliśmy QR kody, rozwiązywaliśmy quizy indywidualnie oraz w grupach, pracowaliśmy z chmurami słów oraz wzięliśmy udział w internetowym czacie. A wszystko to przy wykorzystaniu QR Codes generator, Quizziz, Kahoot, WordClouds oraz TodaysMeet. Pomysłodawczyniami oraz prowadzącymi szkolenie były: Karolina Kęska, Katarzyna Fryczkowska, Wioletta Jędrzejczak-Motyka oraz Małgorzata Sałaj. 

DSC 0671

Znacie już Insta.ling? ??My w Staszicu znamy i korzystamy! Nauka bez znużenia? - koniecznie z Insta.ling. Na angielskim sprawdza się fantastycznie ?, jednak mało kto wie, że Insta.ling może być wykorzystywany też na innych przedmiotach, np. j. polskim czy niemieckim. Koniecznie zapytajcie swoich nauczycieli o uczestnictwo w programie. Wszystkie informacje znajdziecie na Instaling.pl. Można też zapytać w klasach 1b, 1c, 1d, 2b i 2d, oni uczą sie z Instalingiem od września. Zobaczcie sami, jakie to proste, słówka same wchodzą do głowy! .

Więcej zdjęć na szkolnym Facebook'u.

DSC 0656

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.