Aktualności

12 grudnia 2018r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu "Akademia Bezpieczeństwa". Grupa 30 uczniów klas mundurowych przez rok brała udział w pilotażowym projekcie, którego współorganizatorami było: Radomskie Stowarzyszenie "Młodzi Kreatywni", Stowarzyszenie "Bezpieczne Miasto", Komenda Miejska Policji w Radomiu, Centrum Zarządzania Kryzysowego, Państwowa Straż Pożarna w Radomiu, Delta Plus oraz Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu. 

O Akademii Bezpieczeństwa w radomskich mediach:    https://twojradom.pl/artykul/podsumowanie-projektu/562620

W dniach 26-30 listopada 2018 r. odbyła się druga edycja Radomskiego Tygodnia Komunikacji Interpersonalnej, którą zorganizowano w tym roku przez XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica przy współpracy z Radomskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli.

Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego, a patronat medialny nad całym Tygodniem objęło Radio Plus oraz ZEBRRA.TV.

W dniach od 27 listopada do 1 grudnia 2017 roku odbył się Tydzień Komunikacji Interpersonalnej pod hasłem „Mniej mów, więcej rozmawiaj!” To impreza promująca znaczenie umiejętności porozumiewania się w kontaktach międzyludzkich. Cała impreza objęta była patronatem medialnym Radia Plus oraz Radia Radom. Odbyły się audycje radiowe w dniach 20.11.2017 oraz 22.11.2017 promujące powyższe wydarzenie szkolne.

https://radioplus.com.pl/radom/w-xi-lo-uczniowie-poznaja-tajniki-skutecznej-rozmowy-27055 

https://radioplus.com.pl/radom/jak-rozmawiac-z-mlodzieza-warsztaty-26900

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego jest ogólnopolskim konkursem języka angielskiego, organizowanym przez Centrum Szkoleniowe IDEA Group, sponsorowanym przez Społeczną Akademię Nauk wraz z marką Clark University oraz Oxford University Press.
W XI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Radomiu udział w konkursie wzięło 16 uczniów z klas I, II i III.

Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego, w którym Staszica reprezentowało 6 uczniów.

http://skarzysko24.pl/wiadomosci/aktualnosci/12015-final-wojewodzki-ogolnopolskiej-olimpiady-jezyka-angielskiego.html

V  6E9D

ul. 11 Listopada 27, 26-600 Radom +48 36 408 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.