Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

6 listopada mija 265 rocznica urodzin Stanisława Staszica- patrona naszej szkoły.
Ten nieprzeciętny człowiek, zarówno w swojej epoce, jak i dziś- w XXI wieku- wyrasta ponad innych rodaków. Osiągnął on wysoką pozycję w kraju wyłącznie własną pracą. Powinniśmy być dumni, że ktoś taki jak Stanisław Staszic jest naszym patronem.
Z tej okazji odbył się, jak co roku, Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy o Patronie przygotowany przez p.M.Maletę- Łęcką, p.E.Gawełek i p.S.Garlińską. Wzięli w nim udział uczniowie wszystkich klas pierwszych.
Tegorocznym zwycięzcą został Sebastian Migacz z klasy Ia.
Gratulujemy!