Bezpieczny powrót do szkoły

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,
wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021. Będzie to dla nas wszystkich rok niezwykły, całkowicie inny niż dotychczas. Zapewniamy Państwa, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby zagwarantować całej społeczności szkolnej bezpieczny powrót do szkoły. Dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk znajdują się w każdej sali lekcyjnej oraz przy wszystkich wejściach do szkoły. Powierzchnie wspólne będą regularnie dezynfekowane przez pracowników obsługi. Opracowana została procedura funkcjonowania szkoły w czasie epidemii. Wszystkie dokumenty zostaną Państwu udostępnione za pomocą dziennika Librus oraz dostępne będą na stronie internetowej szkoły. Plan lekcji również został dostosowany do wytycznych odpowiednich instytucji.
Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz całej społeczności szkolnej, bezpiecznego powrotu do szkoły, a przede wszystkim zachowania zdrowego rozsądku 😀 Stosujmy się do wytycznych, a wszystko będzie dobrze 😀
Dyrekcja i pracownicy XI LO