REKRUTACJA - kolejne etapy

Etap I

15 czerwca 2020 r. - 10 lipca 2020 r. do godz. 15.00 - złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej

26 czerwca 2020 r. - 10 lipca 2020 r. do godz. 15.00  - uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.

Etap II

31 lipca 2020 r. - 4 sierpnia 2020 r. do godz. 15.00   - uzupełnieie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o kopię zaświadczenia o wyniku egzaminu ośmioklasisty.

• Należy dostarczyć kopię poświadczoną za zgodność przez szkołę podstawową.
  • Kandydat przed dostarczeniem kopii zaświadczenia o wyniku egzaminu ośmioklasisty samodzielnie wprowadza wyniki do systemu.

31 lipca 2020 r. - 4 sierpnia 2020 r. do godz. 15.00 - zmiana wyboru preferencji.

• Kandydat ma możliowść dokonać zmiany wniosku, w tym szkół lub klas do których kandyduje. WAŻNE: W celu modyfikacji wniosku należy najpierw wysłać do szkoły I wyboru podanie od rodzica o anulowanie wniosku -   pdf
  • Zmieniony wniosek powinien być wydrukowany i podpisany przez rodziców, następnie dostarczony do szkoły w wersji papierowej lub elektronicznej.

Etap III

13 sierpnia godz. 9.00 - 18 sierpnia 2020 do godz.15.00  - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do szkoły poprzez dostarczenie dokumentów:

• oryginału świadectwa i zaświadczenia o wynikach z egzaminu
  • 2 fotografii
  • karty zdrowia

Wniosek wraz z dokumentami można złożyć w następujący sposób:

• dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do placówki „pierwszego wyboru” (zapakowane w dużą kopertę). Zaklejoną kopertę należy pozostawić w przygotowanej do tego celu urnie;

lub

• przesłać skan lub zdjęcie dokumentu drogą mailową na adres szkoły ponadpodstawowej „pierwszego wyboru”.

W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego – dwumetrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

adres e-mail, na który można przesyłać dokumenty w procesie rekrutacji na rok szkolny 2020/2021