Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 więcej

1Ap       1Bp     1Cp
 Photo designed by Freepik
1Dp

edukacyjna

1Ep

KLASY INTEGRACYJNE

Informacja dla kandydatów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Rodzice kandydatów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego występują do Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Radomiu o skierowanie do klasy integracyjnej szkoły ponadpodstawowej.

Ważne: Uczeń posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego nie loguje się przez Zintegrowany System Zarządzania Oświatą.

Informacja dla rodziców  pdf

adres e-mail, na który można przesyłać dokumenty w procesie rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

Zasady rekrutacji uczniów do XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica  więcej