Pogadajmy o studiach

W imieniu stowarzyszenia Studia Na Horyzoncie chciałabym zaprosić uczniów  na platformę pogadajmyostudiach.pl

w ramach której można porozmawiać o studiach z przedstawicielami ponad stu polskich uczelni.

Naszym celem jest pomóc licealistom w świadomym wyborze ścieżki akademickiej i zawodowej. Na naszej platformie jest kilkuset studentów z ponad 100 kierunków i uczelni - licealiści mogą się z nimi połączyć i w trakcie wideorozmowy zadać nurtujące ich pytania i zdobyć kluczowe informacje dla ich decyzji o studiach.

Dodatkowo na naszej platformie uczniowie będą mogli wziąć udział w wideowykładach wielu organizacji i firm, które pomogą im zaprojektować swoją ścieżkę zawodową i odnaleźć się w przyszłości na rynku pracy.

Julia Dzierżak (Studia na Horyzoncie)