RADOMSKI TYDZIEŃ KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ

RADOMSKI TYDZIEŃ KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ

"Mniej mów, więcej rozmawiaj!"

W dniach 26-30 listopada 2018 r. odbędzie się druga edycja Radomskiego Tygodnia Komunikacji Interpersonalnej, która organizowana jest w tym roku przez XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica przy współpracy z Radomskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli.

Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego.

W ramach wydarzenia odbędą się m.in.: liczne szkolenia, warsztaty i zajęcia pokazowe dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Hasłem przewodnim Radomskiego Tygodnia Komunikacji Interpersonalnej jest myśl "Mniej mów, więcej rozmawiaj!"