Parlament Młodzieży Miasta Radomia

WYBORY

Parlament Młodzieży Miasta Radomia został założony w 1994 roku.

W ciągu ponad 20 lat swojej działalności organizacja przeprowadziła wiele akcji prospołecznych, kulturalnych i sportowych promujących Radom.

Celem Parlamentu Młodzieży jest reprezentowanie radomskich uczniów przed władzami miasta, koordynowanie działań samorządów szkolnych oraz szeroko pojęta edukacja obywatelska.

Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na życie społeczności szkolnej w mieście, zgłoś się na wybory do Parlamentu Młodzieży XVII Kadencji.

Masz pomysł? Działaj!

Nie czekaj aż ktoś zrobi coś za Ciebie!

Osoby, które chcą wziąć udział w wyborach, zgłaszają swoje nazwisko do opiekunów Samorządu Uczniowskiego (p .J. Urbanelis, p. M. Ignatiuk, p. A. Damaziak, p. J. Pacan,
p. M.Mazur) do dnia 13.10.2017 r. (piątek)do godziny 12:00.​