move1

Link do naszego wydarzenia:

Zachęcając uczniów do zdrowej rywalizacji (dnia 25 marca 2019) w naszej szkole został zorganizowany konkurs z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej - PPP, by doskonalić praktyczne umiejętności z udzielania pierwszej pomocy oraz kształtować poczucie odpowiedzialności za zdrowie i życie własne i innych.

W konkursie wzięło udział osiem zespołów (4 osobowych 👫👫), przedstawicieli klas I i klas II. Konkurs rozłożny był na część teoretyczną i część praktyczną.

26 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie z uczniami klas III w ramach projektu promocji kierunków technicznych. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele: UTH, UM - Biura Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej oraz Radomskiego Centrum Przedsiębiorczości i Innowacji Technologicznych.

12 grudnia 2018r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu "Akademia Bezpieczeństwa". Grupa 30 uczniów klas mundurowych przez rok brała udział w pilotażowym projekcie, którego współorganizatorami było: Radomskie Stowarzyszenie "Młodzi Kreatywni", Stowarzyszenie "Bezpieczne Miasto", Komenda Miejska Policji w Radomiu, Centrum Zarządzania Kryzysowego, Państwowa Straż Pożarna w Radomiu, Delta Plus oraz Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu.

O Akademii Bezpieczeństwa w radomskich mediach:    https://twojradom.pl/artykul/podsumowanie-projektu/562620

W dniach 26-30 listopada 2018 r. odbyła się druga edycja Radomskiego Tygodnia Komunikacji Interpersonalnej, którą zorganizowano w tym roku przez XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica przy współpracy z Radomskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli.

Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego, a patronat medialny nad całym Tygodniem objęło Radio Plus oraz ZEBRRA.TV.

20 marca o godz. 10.00 wyjątkowe spotkanie klas mundurowych z żołnierzami Armii Amerykańskiej. Takie rzeczy tylko w Staszicu!

170524 F HB112 0054

patryk 2