Sekretariat nie przyjmuje interesantów.

• Kontakt wyłącznie telefoniczny lub email w godzinach dyżuru od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.
  • Odbiór dokumentów/zaświadczeń po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu wizyty w ramowych godzinach od 8:00 do 15:00 od poniedziałku do czwartku.
  • W budynku szkoły, osoby z zewnątrz muszą bezwzględnie zasłaniać usta i nos oraz zdezynfekować ręce z użyciem płynu dostępnego przy wejściu.

Zapraszamy na webinarium o działalności i finansach rad rodziców  pdf

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20 sierpnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu maturalnego w 2021 roku:

W tym roku szkolnym 2020/2021 deklaracje maturalne wypelniamy elektronicznie korzystając z linku:   deklaracja maturalna

• Kod szkoły - 146301-1610Z
  • Deklarację należy wydrukować dwustronnie i dostarczyć wychowawcy

Matura poprawkowa 8 września 2020 ( wtorek) godz.14.00

Na egzamin poprawkowy maturalny w XI LO należy się zgłosić na godzinę 13.30

Wejście nr 1 (główne)

sala 201 - matematyka (4 ucz.) wydłużony czas egzaminu

sala 202 - j. niemiecki (1 uczeń)

sala 203 - matematyka (18 uczniów) – Renata Chrobot

sala 210 - j. angielski (1 uczeń) – Edyta Gawełek

sala 211 - matematyka (1 ucz.) wydłużony czas egzaminu

Egzamin w domu ucznia - j. polski

sala 212 – szatnia – zostawiamy okrycia wierzchnie, torebki i wyłączone telefony komórkowe

Należy przynieść własne długopisy, własny kalkulator prosty.

Obowiązują maseczki i zachowanie dystansu.

Procedury bezpiecznego pobytu na terenie XI Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu czasie trwania pandemii COVID-19   pdf

Wyznaczone wejścia do szkoły dla poszcególnych klas  pdf

Dyrekcja i nauczyciele serdecznie

zapraszają na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021:

o godz. 9.00 - klasy IA, IB - stacjonarnie (na placu z tyłu szkoły)

o godz. 10.00 -  klasy IC, ID, IE - stacjonarnie (na placu z tyłu szkoły)

o godz. 10.00 - klasy II i III - zdalnie w aplikacji Teams

wyjątkowo

o godz. 9.00 -  klasa 2Dp i 3E - zdalnie w aplikacji Teams.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,
wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021. Będzie to dla nas wszystkich rok niezwykły, całkowicie inny niż dotychczas. Zapewniamy Państwa, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby zagwarantować całej społeczności szkolnej bezpieczny powrót do szkoły. Dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk znajdują się w każdej sali lekcyjnej oraz przy wszystkich wejściach do szkoły. Powierzchnie wspólne będą regularnie dezynfekowane przez pracowników obsługi. Opracowana została procedura funkcjonowania szkoły w czasie epidemii. Wszystkie dokumenty zostaną Państwu udostępnione za pomocą dziennika Librus oraz dostępne będą na stronie internetowej szkoły. Plan lekcji również został dostosowany do wytycznych odpowiednich instytucji.
Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz całej społeczności szkolnej, bezpiecznego powrotu do szkoły, a przede wszystkim zachowania zdrowego rozsądku 😀 Stosujmy się do wytycznych, a wszystko będzie dobrze 😀
Dyrekcja i pracownicy XI LO

Lista przyjętych do XI LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica:

1Ap  pdf

1Bp  pdf

1Cp  pdf

1Dp  pdf

1Ep  pdf

Etap III

13 sierpnia godz. 9.00 - 18 sierpnia 2020 do godz.15.00  - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do szkoły poprzez dostarczenie dokumentów:

• oryginału świadectwa i zaświadczenia o wynikach z egzaminu
  • 2 fotografii