Harmonogram zajęć stacjonarnych i zdalnych  pdf

Procedury pobytu w szkole  pdf

Zakończenie roku szkolnego klas III🧑‍🎓👩‍🎓🎓 Farewell maturzyści, farewell!

🔴 NARODOWE ŚWIĘTO KONSTYTUCJI TRZECIEGO MAJA 🇵🇱
Pamiętajmy o tak ważnym wydarzeniu!
🔴 W poniedziałek przypada 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Konstytucja 3 maja 1791r. była pierwszym w Europie i drugim na świecie tego typu aktem normatywnym. W jej zapisach odzwierciedlenie znalazły oświeceniowe zasady suwerenności narodu i podziału władzy. Konstytucja likwidowała także rozwiązania, które były jedną z głównych przyczyn słabości Rzeczypospolitej: wolną elekcję i liberum veto.

Zapraszamy uczniów klas III na zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Rozdanie świadectw odbędzie się w piątek, 30.04.2021 r. na placu za szkołą lub w sali gimnastycznej (w razie niesprzyjającej pogody), według harmonogramu:

Klasa IIIa  godz. 9.00,

Klasa IIIb  godz. 10.00,

Klasa IIIc  godz. 11.00,

Klasa IIId  godz. 12.00,

Klasa IIIe  godz. 13.00.

Wymagane jest zachowanie reżimu sanitarnego.

Uczniowie mają obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką, przebywania w odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, zdezynfekowania rąk przed wejściem do szkoły.

Każdy uczeń przynosi własny długopis w celu podpisania odbioru dokumentacji.

Zobaczcie sami 👇👇👇👇👇

Nasza szkoła dołączyła do wspólnoty szkół odpowiedzialnych cyfrowo! 👍🤩 💪 Jest to projekt, którego głównym celem jest bezpieczne i kreatywne korzystanie z zasobów sieci. 💻 W społeczności szkół zrzeszonych w projekcie będziemy poszukiwać równowagi między światem cyfrowym i tym rzeczywistym.

Pamiętamy o 78. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. Aby uczcić to wydarzenie, nasze uczennice wykonały zdjęcia z żonkilami, które są symbolem pamięci o powstaniu. Szczególnie ważną rolę odegrały w nim właśnie kobiety - były one nie tylko łączniczkami czy sanitariuszkami, ale także walczyły z bronią w ręku.