W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła bierze udział w innowacyjnym programie do nauki słownictwa w języku angielskim Insta.Ling.

Nowy wzór deklaracji maturalnej dla absolwentów z ubiegłych lat     załącznik 1a

• Kod szkoły - 146301-1610Z
  • Deklarację należy wydrukować dwustronnie i dostarczyć do szkoły

(Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki) z dnia 16 grudnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem CoVid-19Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki) z dnia 16 grudnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem CoVid-19

6 listopada mija 265 rocznica urodzin Stanisława Staszica- patrona naszej szkoły.
Ten nieprzeciętny człowiek, zarówno w swojej epoce, jak i dziś- w XXI wieku- wyrasta ponad innych rodaków. Osiągnął on wysoką pozycję w kraju wyłącznie własną pracą. Powinniśmy być dumni, że ktoś taki jak Stanisław Staszic jest naszym patronem.
Z tej okazji odbył się, jak co roku, Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy o Patronie przygotowany przez p.M.Maletę- Łęcką, p.E.Gawełek i p.S.Garlińską. Wzięli w nim udział uczniowie wszystkich klas pierwszych.
Tegorocznym zwycięzcą został Sebastian Migacz z klasy Ia.
Gratulujemy!

Sekretariat nie przyjmuje interesantów.

• Kontakt wyłącznie telefoniczny lub email w godzinach dyżuru od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.
  • Odbiór dokumentów/zaświadczeń po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu wizyty w ramowych godzinach od 8:00 do 15:00 od poniedziałku do czwartku.
  • W budynku szkoły, osoby z zewnątrz muszą bezwzględnie zasłaniać usta i nos oraz zdezynfekować ręce z użyciem płynu dostępnego przy wejściu.

Zapraszamy na webinarium o działalności i finansach rad rodziców  pdf

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20 sierpnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu maturalnego w 2021 roku:

• Kod szkoły - 146301-1610Z
  • Deklarację należy wydrukować dwustronnie i dostarczyć do szkoły

Matura poprawkowa 8 września 2020 ( wtorek) godz.14.00

Na egzamin poprawkowy maturalny w XI LO należy się zgłosić na godzinę 13.30

Wejście nr 1 (główne)

sala 201 - matematyka (4 ucz.) wydłużony czas egzaminu

sala 202 - j. niemiecki (1 uczeń)

sala 203 - matematyka (18 uczniów) – Renata Chrobot

sala 210 - j. angielski (1 uczeń) – Edyta Gawełek

sala 211 - matematyka (1 ucz.) wydłużony czas egzaminu

Egzamin w domu ucznia - j. polski

sala 212 – szatnia – zostawiamy okrycia wierzchnie, torebki i wyłączone telefony komórkowe

Należy przynieść własne długopisy, własny kalkulator prosty.

Obowiązują maseczki i zachowanie dystansu.

Procedury bezpiecznego pobytu na terenie XI Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu czasie trwania pandemii COVID-19   pdf

Wyznaczone wejścia do szkoły dla poszcególnych klas  pdf