III edycja Radomskiego Tygodnia Komunikacji Interpersonalnej „Mniej mów, więcej rozmawiaj!”.

W tym roku wydarzenie to organizowane jest przez XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica przy współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie Wydział w Radomiu.

Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego.

W ramach wydarzenia odbędą się m.in.: liczne szkolenia, warsztaty i zajęcia pokazowe dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

Publikacja2b 1

Publikacja2b 2

Konferencja dla Nauczyceli, Psychologów, Pedagogów, Rodziców dnia 25 listopada 2019 r. - rejestracja

Zajęcia warsztatowe dla uczniów klas ósmych w dniach 28 - 29 listopada 2019 r.- zgłoszenie

Zgłoszenia należy wysłać do dnia 20.11.2019 roku

Ciii... Duch Stanisława Staszica wychodzi z obrazu i podchodzi do rozmawiających... a co było dalej wiedzą tylko Ci, którzy obejrzeli Akademię upamiętniającą 264 Rocznicę Urodzin Stanisława Staszica - Patrona naszej Szkoły. Podczas Akademi odbyło się także Uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych.

Pani Dyrektor Elżbiecie Bocheńskiej serdecznie dziękujemy w imieniu klas pierwszych za przyjęcie ślubowania, przygotowanego przez p. mjr Krzysztofa Koziora. Bohaterom tej uroczystości życzymy dochowania złożonych ślubów, a uczniom biorącym udział w części artystycznej, zorganizowanej przez p. Jolantę Pacan, p. Beatę Szylko i p. Renatę Brzezińską, serdecznie gratulujemy udanego występu.

Trening do matury nie musi być nudny! 3A ciężko trenuje!

Jenga communication games - czyli 2E w akcji.

Droga do kariery zawodowej w PSP nr 5. DZIAŁAMY💪

30 października w Resursie Obywatelskiej odbyła się Uroczysta Gala z okazji XXV-lecia PMMR. Zasiadają w nim reprezentanci radomskich szkół ponadpodstawowych. W gali uczestniczyły także przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Zuzia Seta z klasy 2e i Paulina Pysiak z klasy 1fg wraz z opiekunką p. Jolantą Pacan.